Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej

Akademia Czerniaka

Centrum Onkologii-Instytut
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

 

Centrum Onkologii

 

dofinansowanie

mnisw

 

 

Szanowni Państwo,

w dniu 4 października 2014 r. w Warszawie odbędzie się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Czerniak i inne nowotwory skóry – postępy w diagnostyce i leczeniu”.

Konferencja organizowana jest we współpracy z Centrum Onkologii - Instytutem im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie i Polskim Towarzystwem Chirurgii Onkologicznej oraz jego sekcją Akademią Czerniaka, która działa m. in. pod patronatem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Patologów oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Interdyscyplinarna konferencja przeznaczona jest dla onkologów, dermatologów i chirurgów. Podczas spotkania omawiane będą postępy w diagnostyce, profilaktyce i terapii nowotworów skóry. Organizatorzy przewidują, że w konferencji weźmie udział ok. 300 lekarzy.

Konferencja zostanie poprzedzona przez Sympozjum nt. dermatoskopii, które odbędzie się w piątek 3 października 2014 w godzinach popołudniowych. W sympozjum wezmą udział wysokiej klasy specjaliści. Spotkanie przeznaczone jest dla lekarzy zainteresowanych dermatoskopią. Liczba miejsc jest limitowana. Spodziewamy się udziału 100 osób.

Serdecznie zapraszamy

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Prof. dr hab. med. Piotr Rutkowski

Dyrektor Biura Kongresów Skolamed
Radomił Filipek

 
Skolamed_stopka_jboxcms_M.png